Postaw na milion

O programie

Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań. „Postaw na milion” to teleturniej dla widzów o stalowych nerwach.

Nasi uczestnicy mają niepowtarzalną okazję, żeby przekonać się, ile waży milion złotych i sprawdzić granice wytrzymałości wieloletnich związków i przyjaźni. To nie tylko teleturniej, ale prawdziwa szansa, by odmienić swoje życie i spełnić największe marzenia!

Dwóch spokrewnionych ze sobą graczy staje do gry jako drużyna. Na wstępie dostają milion złotych w gotówce i tylko 8 prostych pytań, które dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy.

Brzmi banalnie? Włącz TVP2 w sobotę o godz. 18.40 i przekonaj się, jak wiele emocji wyzwala prawdziwy milion złotych. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion w Jedynce!

ZASADY:

Gra odbywa się na pulpicie z czterema zapadniami. Każdej z nich przypisana jest jedna możliwa odpowiedź. Uczestnicy wybierają właściwą odpowiedź, umieszczając pieniądze na wybranej przez siebie zapadni. Jeżeli nie są pewni odpowiedzi, mogą rozdzielać pieniądze na kilka zapadni pamiętając, że zawsze jedna zapadnia musi pozostać pusta.

W pytaniach od 1 do 4 aktywne są wszystkie cztery zapadnie a uczestnicy mają cztery odpowiedzi do wyboru. W pytaniach od 5 do 7 aktywne są trzy zapadnie a uczestnicy wybierają właściwą odpowiedź z trzech możliwych. W 8-mym pytaniu pozostają aktywne tylko dwie zapadnie a uczestnicy obstawiają całą kwotę na jedną z nich, drugą pozostawiając pustą. Jeśli gracze obstawili właściwą zapadnię, pozostanie ona zamknięta. Jeśli złą, zapadnia otworzy się, a znajdujące się na niej pieniądze przepadną.

Chcesz postawić na milion?

Przeczytaj , wyślij formularz zgłoszeniowy i weź udział w castingu!